Farkas Emőd - Magyarország Nagyasszonyai 1-3. kötet Aukció - 2009

Farkas Emőd - Magyarország Nagyasszonyai 1-3.  kötet Illusztrálta: Nemes Mihály.
Bp., 1911. Wodianer F. 217 p. 4 t. ; 220 p. 4 t. ; 218 p. 4 t.
Kiadói aranyozott, egységes, de eltérő színű dombornyomott vászonkötésben. Az első kötetben néhány lapszél foltos és javított.

Kikiáltási ár: 7 500 --> 13 000 Ft.-