A rendelés szünetel!

Kedves vásárlóink, sajnálattal közöljük, hogy a rendelés leltár miatt átmenetileg (2022. 01. 10. - 01. 31. -ig) szünetel. Megértésüket köszönjük. Ha megrendeli a könyvet, a rendszer leveszi ugyan az állományból és félreteszi Önnek, de a fizetés és szállítás részleteit csak a leltár után tudjuk megbeszélni és a könyvet postázni, ha még akkor is igényt tart rá. (Tehát a könyv már az Öné, de csak később tudjuk elküldeni.) Erről e-mailben fogjuk értesíteni.

Farrére, Claude - Bárányszivű Tamás, a jószerencse lovagja. Aukció - 2008

Farrére, Claude - Bárányszivű Tamás, a jószerencse lovagja. Fordította Sz. Bálint Aranka.
Bp., é. n., Genius. 344 p.
/A regényírás művészei XIV. /
Korabeli, gerincén feliratos félvászon kötésben. Jó állapotban.
[A kötet Espersit Caca  könyvtárából származik, címlapon a tulajdonos (Espersit Caca) aláírása.
Espersit Mária, azaz Caca, József Attila makói szerelme. Apja  Espersit János, József Attila atyai pártfogója és Juhász Gyula barátja volt.]

Kikiáltási ár: 2 000 Ft.-