Féja Géza - Dózsa György. Történelmi tanulmány. Aukció - 2005

Féja Géza - Dózsa György.
Történelmi tanulmány. Bp., 1939. MEFHOSZ. (Egyetemi Ny.) 243 l., 5 sztl. lev. (Irodalom és tartalom)
Kiadói aranyozott vászonkötésben, jó állapotban. Címlapján tulajdonosi név.

Kikiáltási ár: 2 400 --> 3 500 Ft.-