Fejér Vármegye Aukció - 2009

Fejér Vármegye Szerk.: Schneider Miklós és Dr. Juhász Viktor.
Bp., 1937. Magyar Városok Monográfiája Kiadóhiv. 575 p. + 26 t.
/Magyar Városok és Vármegyék Monográfiája XXII./
Kiadói, a vármegye címerével díszített vászonkötésben. Gerince kopott. Javított példány.

Kikiáltási ár: 8 000 --> 10 000 Ft.-