Fekete István - A koppányi aga testamentuma. Aukció - 2008

Fekete István  -  A koppányi aga testamentuma. Kolozsvári Sándor rajzaival. Első kiadás!
Bp., (1937), Dante. 166 p., 1 sztl. lev.
A Gárdonyi Géza ifjúsági regénypályázaton első díjjal jutalmazott mű.
Kiadói, festett, aranyozott vászonkötésben, eredeti sérült celofán védőborítóban. Megkímélt, szép példány.

Kikiáltási ár: 4 000 --> 40 000 Ft.-