Felfedezők lexikona Aukció - 2009

Felfedezők lexikona Szerk.: Dr. Kéz Andor. Munkatársak: Dr. Bulla Béla, Dr. Cholnoky Jenő, Dr. Mendöl Tibor, Dr. Prinz Gyula stb.
Bp., [1937], Franklin-Társulat. 162 p.
/A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára/
Kiadói aranyozott, vászon sorozatkötésben. Szép példány.

Kikiáltási ár: 5 000 --> 6 000 Ft.-