Ferenczi Zoltán - Deák élete Aukció - 2006

Ferenczi Zoltán  -  Deák élete Bp., 1904. MTA. XV, 463 l., XII, 433 l., XI, 445 l., 1 sztl. lev., 1-3 kötet.
/A Magyar Tudományos Akadémia Könyvkiadó Vállalata
Uj folyam, LVIII - LX. kötet. /
Kiadói aranyozott angolvászon kötésben, jó állapotban.
Az előzéklapokon tulajdonosi név. A kötetekben ceruzás aláhúzások.
[Az első kötet tartalmazza a Deák és a Sirbik-család nemzetségtábláját. ]

Kikiáltási ár: 6 000 --> 6 000 Ft.-