Firdúszi (Abul -Kászim Manszúr) - Sahnáméjából - Szijavus Aukció - 2006

Firdúszi (Abul -Kászim Manszúr) - Sahnáméjából - Szijavus Perzsából fordította Radó Antal.
Bp., 1896. Kisfaludy Társ., Franklin.  XIII, 224 l.
Kiadói aranyozott (Gottermayer) vászonkötésben. A címlapon régi bélyegző, a kötéstáblán apró sérülés.

Kikiáltási ár: 1 800 --> 3 000 Ft.-