Flammarion, Camille - Beszélgetések a végtelenségről Aukció - 2009

Flammarion, Camille - Beszélgetések a végtelenségről Ford.: Dr. Kompolti [Ábrahám].
Szeged, 1895. Endrényi Imre. 343 p., 2 sztl. lev.
Korabeli félvászon kötésben, kissé kopott példány. A címlapon tulajdonosi név.

Kikiáltási ár: 2 000 --> 3 500 Ft.-