Flammarion, Camille - Urania Aukció - 2009

Flammarion, Camille - Urania Ford.: Zempléni P. Gyula.
Bp., 1896. Minta-Antiquarium és Könyvkereskedés. (Markovits és Garai ny.) 181 p., 1 sztl. lev.
Kiadói aranyozott angolvászon kötésben. Szép példány.

Kikiáltási ár: 4 000 --> 4 000 Ft.-