A rendelés szünetel!

Kedves vásárlóink, a rendelés szabadság miatt átmenetileg (2022. 07. 29. - 08. 15. -ig) szünetel. Megértésüket köszönjük. Ha ezen időszak alatt rendel könyvet, a rendszer leveszi ugyan az állományból, küld egy rendszerüzenetet és félreteszi Önnek, de a fizetés és szállítás részleteit csak augusztus 15. után tudjuk megbeszélni és a könyvet postázni, ha még akkor is igényt tart rá. (Tehát a könyv már az Öné, de csak később tudjuk elküldeni.) Ez ügyben e-mailben fogunk jelentkezni.

EZEKET A KÖNYVEKET, KÉREM NE PRÓBÁLJA MEGRENDELNI, EZEK MÁR AKKOR ELKELTEK!

Flammarion, Camille - Urania Aukció - 2009

Flammarion, Camille - Urania Ford.: Zempléni P. Gyula.
Bp., 1896. Minta-Antiquarium és Könyvkereskedés. (Markovits és Garai ny.) 181 p., 1 sztl. lev.
Kiadói aranyozott angolvászon kötésben. Szép példány.

Kikiáltási ár: 4 000 --> 4 000 Ft.-