Föld Aurél - Fuss vagy fizess... ( Egy sportsman naplója) Aukció - 2006

Föld Aurél  -  Fuss vagy fizess... ( Egy sportsman naplója) Bp., 1942. (szerző) 1 t. (hártyapapírral védett színes akvarell) 248 l + 16 t.
(kétoldalas fotók) Számozott: 308. sz. példány.
Kiadói aranyozott vászonkötésben. A címlapon tulajdonosi név.
Jó állapotban.
[Föld (Feld) Aurél (1877 - 1970) újságíró, színházigazgató, fordító.
Részlet az előszóból: " Ne boruljon a feledés homálya a lóversenysport
ama kiválóságaira, akik értékes tevékenységükkel rászolgáltak arra,
hogy emlékük megőriztessék." ]

Kikiáltási ár: 1 600 --> 5 500 Ft.-