Folyóirat - Archaeologiai értesitő 1915. Aukció - 2006

Folyóirat  -  Archaeologiai értesitő  1915. A MTA Archaeologiai Bizottságának és az Orsz. Régészeti s Embertani Társ. közlönye.
Szerkeszti Varjú Elemér. Uj folyam XXXV. kötet. 76 melléklettel és 243 szövegközti képpel.
Bp., 1915. MTA. (Franklin ny.), IV, 1 t., III, (emlékezés Nagy Gézára, arcképpel) 192 l. + 33 t., 193-384 l., 1-131 l. (német nyelvű kivonat) + 34-76 t. + 4 t. (hozzákötött borítók). A sorszámozott képtáblákat a könyvkötő egy helyen felcserélte.
Korabeli kopott félvászon kötésben. A könyvtest jó állapotban.

Kikiáltási ár: 6 000 --> 9 500 Ft.-