Folyóirat - Kakas Márton - Sipulusz (Rákosi Viktor) lapja Aukció - 2006

Folyóirat - Kakas Márton  - Sipulusz (Rákosi Viktor) lapja I. évf. 1894. (az első oldalon téves évszám 1890.) szept. 30 - dec. 30.,  1- 14. szám.
II.évf. 1895. jan. 6 - márc. 31., 15 - 27. szám.
Bp., 1894. Budapesti Hírlap ny. (Számonként  4 lev., részben számozatlan oldalak, a karácsonyi sz. dupla.)
A 27 szám egyben, korabeli kissé kopott, de jó állapotu félvászon kötésben.
Rendkívül gazdag és szellemes karikatúrákkal illusztrált. RITKA!

Kikiáltási ár: 8 000 --> 16 000 Ft.-