Folyóirat - Magyar Film Aukció - 2006

Folyóirat - Magyar Film Filmkamarai és Moziegyesületi Szaklap. 2. évf. 1-52. sz.
Főszerkesztő Ágotai Géza.
Bp., 1940. Színművészeti és Filmművészeti Kamara.
Az 52 sz. színes borítóikkal együtt korabeli feliratos vászonkötésben. Jó állapotban.
(A 46. számtól 7 db színes, kisméretű filmreklám plakátot is tartalmaz, Malomvizi jelzéssel. )

Kikiáltási ár: 5 000 --> 13 000 Ft.-