Folyóirat - Pásztortűz - Szépirodalmi és művészeti képes folyóirat Aukció - 2006

Folyóirat - Pásztortűz - Szépirodalmi és művészeti képes folyóirat Szerkesztik: Áprily Lajos, Gyallay Domokos, György Lajos, Reményik Sándor.
Cluj-Kolozsvár, 1928. XIV. évf. 624 l. (26 szám).
Korabeli kopott félvászon kötésben, az első 15 szám színes borítói a kötetbe kötveA 13. sz. hátsó borítójának sarka hiányzik. Gazdag szövegközti illusztrációval. Ritka!

Kikiáltási ár: 8 000 --> 38 000 Ft.-