Folyóirat - Pesti Hírlap 1843. Első félév Aukció - 2006

Folyóirat  -  Pesti Hírlap 1843. Első félév Szerkeszti Kossuth Lajos.
1943. Első félév. 209 - 260. sz. (január 1-től  -  június 29-ig)
Pest 1843. Landerer Lajos. 440 l.  (Az első félév kötete tévesen a 2. félév címlapjával kezdődik.)
Korabeli feliratos félvászon kötésben, jó állapotban. Helyenként hibás lapszámozás.

Kikiáltási ár: 24 000 --> 34 000 Ft.-