Folyóirat - Pesti Hírlap 1847. Második félév Aukció - 2006

Folyóirat  -  Pesti Hírlap 1847. Második félév (Szerkeszti Csengery Antal)
1847. Második félév. 905 - 1010. sz. (jún. 29-től  -  dec. 31-ig)
Pest, 1847. Landerer Lajos. 421 - 424 l. (jún. 29. sz.) 1 - 448 l. (júl. 1-től  dec. 31-ig)
Korabeli kopott félbőr kötésben, jó állapotban. Helyenként hibás lapszámozás. Csak II. félév!

Kikiáltási ár: 16 Ft.-