Fouqué, de la Motte - Undine. Aukció - 2008

Fouqué, de la Motte - Undine. Rege.
Fordította: Radványi Ernő. Gedő Lipót és Pólya Tibor tíz színes műmellékletével.
Bp., 1920. Kultura. 186 p., 10 t.
Kiadói illusztrált, kissé kopott félvászon kötésben. Az utolsó lapon kis vízfoltnyom

Kikiáltási ár: 4 000 --> 4 000 Ft.-