A rendelés szünetel!

Kedves vásárlóink, a rendelés szabadság miatt átmenetileg (2022. 07. 29. - 08. 15. -ig) szünetel. Megértésüket köszönjük. Ha ezen időszak alatt rendel könyvet, a rendszer leveszi ugyan az állományból, küld egy rendszerüzenetet és félreteszi Önnek, de a fizetés és szállítás részleteit csak augusztus 15. után tudjuk megbeszélni és a könyvet postázni, ha még akkor is igényt tart rá. (Tehát a könyv már az Öné, de csak később tudjuk elküldeni.) Ez ügyben e-mailben fogunk jelentkezni.

EZEKET A KÖNYVEKET, KÉREM NE PRÓBÁLJA MEGRENDELNI, EZEK MÁR AKKOR ELKELTEK!

Fouqué, de la Motte - Undine. Aukció - 2008

Fouqué, de la Motte - Undine. Rege.
Fordította: Radványi Ernő. Gedő Lipót és Pólya Tibor tíz színes műmellékletével.
Bp., 1920. Kultura. 186 p., 10 t.
Kiadói illusztrált, kissé kopott félvászon kötésben. Az utolsó lapon kis vízfoltnyom

Kikiáltási ár: 4 000 --> 4 000 Ft.-