Fraknói Vilmos - Martinovics élete Aukció - 2007

Fraknói Vilmos  -  Martinovics élete Bp., 1921. Athenaeum. 284 p., 2 sztl. lev.
Korabeli aranyozott vászonkötésben. A kötéstábla verzóján Faragó Sándor szolnoki könyvnyomdájának és kötészetének beragasztott reklámcímkéje. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 3 000 --> 4 000 Ft.-