Franges, Simon - Haus Habsburg-Lothringen. Aukció - 2005

Franges, Simon - Haus Habsburg-Lothringen. Wien, [1891], Grünhut. 5 sztl. lev. 135 l. + 20 t. (portrék osztott mezőben V. J. Wrübel litografiák).
Az uralkodóház tagjainak portréit és rövid életrajzait tartalmazza.
Kiadói festett, dúsan aranyozott, illusztrált vászonkötésben, aranymetszett. Az előzéklapon tulajdonosi név. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 12 000 --> 12 000 Ft.-