Friedjung, Henrik - Harcz a német hegemóniáért (1859-1866) Aukció - 2007

Friedjung, Henrik  -  Harcz a német hegemóniáért (1859-1866) Az ötödik német kiadásból fordította: Junius. Átnézte: dr. Hoffmann Frigyes. 1- 3. kötet. (Teljes)
Bp., 1902-1904. MTA. IX, (tartalom), VIII, (előszó), 392 p. ; XI, (tartalom), 462 p., 1 sztl. lev. + 6 melléklet (kihajtható térkép) ;  XIV, 525 p. + 1 melléklet (kihajtható térkép, a königgrétzi csatatér tervrajza), 1 sztl. lev.
/MTA Könyvkiadó V. Új folyam, LI, LV, LVII.kötet /
Kiadói, aranyozott, zöld, angolvászon sorozatkötésben. Szép példány.
[A Porosz-Osztrák háború, és következményei Európára.]

Kikiáltási ár: 12 000 --> 28 000 Ft.-