Fülöp-Miller René - Rasputin a szent ördög Aukció - 2009

Fülöp-Miller René - Rasputin a szent ördög Az orosz csodatevő és a nők. Fordította: Pünkösti Erzsébet. Címképpel és 93 szövegközti képpel.
Bp. (1927), Dick Manó. 448 p. + 33 t. (1 kihajtható táblázat a többi kétoldalas fotó).
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Jó állapotban. Az előzéklapon tulajdonosi név.

Kikiáltási ár: 5 000 --> 11 000 Ft.-