Fürst, Artur és Moszkowski, Alexander - Az élő világ csodái. Aukció - 2008

Fürst, Artur és Moszkowski, Alexander  -  Az élő világ csodái. Fordította: Dr. Fülöp Zsigmond.
(Bp.) [1932] Singer és Wolfner.  220 p.
/A művelődés világa /
Tartalom: Az emberi élet csodái. Az állati élet csodái. Az elme csodái. Rejtélyes csodák.
Kiadói aranyozott vászonkötésben, sérült védőborítóban. Az előzéklapon és a címlapon régi bélyegzők.
(A természet és művészet, a technika és tudomány legérdekesebb jelenségeit világítja meg a laikus számára érthetően és érdekesen.)

Kikiáltási ár: 1 600 --> 1 600 Ft.-