Gabányi János, olysói és héthársi - A világháború története (Utolsó felvonások) Aukció - 2009

Gabányi János, olysói és héthársi  - A világháború története  (Utolsó felvonások) Az összeomlás kezdetétől a békekötésig. 1-2 kötet.
Diplomáciai okiratok, hivatalos jelentések, szemtanuk hiteles följegyzései és eredeti adatok nyomán írta - -.
(Bp.) [1934], Szerző. (Viktoria ny.) 320 p., 316 p., 2 sztl. lev.
Számos képpel, eredeti felvételekkel és vázlatokkal.
Kiadói aranyozott félvászon kötésben. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 6 000 --> 19 000 Ft.-