A rendelés szünetel!

Kedves vásárlóink, a rendelés szabadság miatt átmenetileg (2022. 07. 29. - 08. 15. -ig) szünetel. Megértésüket köszönjük. Ha ezen időszak alatt rendel könyvet, a rendszer leveszi ugyan az állományból, küld egy rendszerüzenetet és félreteszi Önnek, de a fizetés és szállítás részleteit csak augusztus 15. után tudjuk megbeszélni és a könyvet postázni, ha még akkor is igényt tart rá. (Tehát a könyv már az Öné, de csak később tudjuk elküldeni.) Ez ügyben e-mailben fogunk jelentkezni.

EZEKET A KÖNYVEKET, KÉREM NE PRÓBÁLJA MEGRENDELNI, EZEK MÁR AKKOR ELKELTEK!

Gabányi János, olysói és héthársi - A világháború története (Utolsó felvonások) Aukció - 2009

Gabányi János, olysói és héthársi  - A világháború története  (Utolsó felvonások) Az összeomlás kezdetétől a békekötésig. 1-2 kötet.
Diplomáciai okiratok, hivatalos jelentések, szemtanuk hiteles följegyzései és eredeti adatok nyomán írta - -.
(Bp.) [1934], Szerző. (Viktoria ny.) 320 p., 316 p., 2 sztl. lev.
Számos képpel, eredeti felvételekkel és vázlatokkal.
Kiadói aranyozott félvászon kötésben. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 6 000 --> 19 000 Ft.-