Gál György Sándor - A zene törénete Aukció - 2007

Gál György Sándor  -  A zene törénete 19 képtáblával és szövegközti képekkel.
Bp., 1937. Dante. 295 p. + 10 t. (kétoldalas fotók).
/Műveltség /
Kiadói aranyozott, zöld vászonkötésben. Szép példány.

Kikiáltási ár: 2 000 --> 6 500 Ft.-