A rendelés szünetel!

Kedves vásárlóink, sajnálattal közöljük, hogy a rendelés leltár miatt átmenetileg (2022. 01. 08. - 01. 28. -ig) szünetel. Megértésüket köszönjük. Ha megrendeli a könyvet, a rendszer leveszi ugyan az állományból és félreteszi Önnek, de a fizetés és szállítás részleteit csak a leltár után tudjuk megbeszélni és a könyvet postázni, ha még akkor is igényt tart rá. (Tehát a könyv már az Öné, de csak később tudjuk elküldeni.) Erről e-mailben fogjuk értesíteni.

Galgóczy János - A sumír kérdés Aukció - 2009

Galgóczy János - A sumír kérdés New York, 1968. Gilgamesh. 293., 1 sztl. lev.
Szövegközti rajzokkal illusztrált.
/Studia Sumiro-Hungarica 1/
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Újszerű állapotban.

Kikiáltási ár: 4 000 --> 15 000 Ft.-