Galgóczy János - A sumír kérdés Aukció - 2009

Galgóczy János - A sumír kérdés New York, 1968. Gilgamesh. 293., 1 sztl. lev.
Szövegközti rajzokkal illusztrált.
/Studia Sumiro-Hungarica 1/
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Újszerű állapotban.

Kikiáltási ár: 4 000 --> 15 000 Ft.-