Garády Viktor - Vadász-kalandok. Aukció - 2008

Garády Viktor - Vadász-kalandok. A magyar ifjuságnak elbeszéli - - .
Bp., 1903. Franklin. 119 p., 2. kiadás. Számos, szövegközti egészoldalas képpel.
Kiadói illusztrált, kopott félvászon kötésbenA címlapon tulajdonosi jelzés.

Kikiáltási ár: 2 000 --> 7 000 Ft.-