Garay János - Összes munkái. Teljes kiadás. Aukció - 2008

Garay János  -  Összes munkái. Teljes kiadás. A költő arczképével. 1- 5. kötet.
Sajtó alá rendezte, jegyzetekkel és életrajzzal kísérte Ferenczy József.
Bp., 1886 - 87. Méhner. LXIV, 360, 478, 520, 355 + 1 sztl. lev., 432 p.
Kiadói aranyozott, zöld angolvászon kötésben. Szép példány.

Kikiáltási ár: 8 000 --> 14 000 Ft.-