Garay János - összes költeményei Aukció - 2009

Garay János - összes költeményei Egy kötetben, a költő arczképével. Baráti megbízásból kiadta Ney Ferencz.
Pest, 1854. Müller Emil. XXXVIII, 1 sztl. lev. 1062 (hasábszámozás) + 1 t. (Barabás Miklós litográfiája a költőről).
Korabeli, aranyozott félvászon kötésben. Szép példány. A címlapon (Cséry Lajos) tulajdonosi név.

Kikiáltási ár: 10 000 --> 10 000 Ft.-