A rendelés szünetel!

Kedves vásárlóink, a rendelés szabadság miatt átmenetileg (2022. 07. 29. - 08. 15. -ig) szünetel. Megértésüket köszönjük. Ha ezen időszak alatt rendel könyvet, a rendszer leveszi ugyan az állományból, küld egy rendszerüzenetet és félreteszi Önnek, de a fizetés és szállítás részleteit csak augusztus 15. után tudjuk megbeszélni és a könyvet postázni, ha még akkor is igényt tart rá. (Tehát a könyv már az Öné, de csak később tudjuk elküldeni.) Ez ügyben e-mailben fogunk jelentkezni.

EZEKET A KÖNYVEKET, KÉREM NE PRÓBÁLJA MEGRENDELNI, EZEK MÁR AKKOR ELKELTEK!

Gárdonyi Géza - Láthatatlan ember. Aukció - 2008

Gárdonyi Géza  -  Láthatatlan ember. Biczó András rajzaival díszített kiadás.
Bp., é. n. Dante. 359 p. + 8 kétoldalas tábla.
Szövegközti rajzokkal.
Kiadói, a gerincén aranyozott, félvászon kötésben. A kötéstáblán Biczó András illusztrációja. Gerince javított. Szép példány.

Kikiáltási ár: 3 000 --> 6 000 Ft.-