Gárdonyi Géza - Láthatatlan ember. Aukció - 2008

Gárdonyi Géza  -  Láthatatlan ember. Biczó András rajzaival díszített kiadás.
Bp., é. n. Dante. 359 p. + 8 kétoldalas tábla.
Szövegközti rajzokkal.
Kiadói, a gerincén aranyozott, félvászon kötésben. A kötéstáblán Biczó András illusztrációja. Gerince javított. Szép példány.

Kikiáltási ár: 3 000 --> 6 000 Ft.-