Gáspár Artur dr. - Dinasztiánk a haza védelmében. 1914 - 1915. Aukció - 2005

Gáspár Artur dr. - Dinasztiánk a haza védelmében. 1914 - 1915. Huszonkét mélynyomatú műmelléklettel.
Bp., 1915. Athenaeum. 1 t. (címkép, Ferenc József mellképe) 221 l., 1 sztl. lev. + 21 t.
Képes beszámoló tábori misékről, Habsburg főhercegek galíciai csapatszemléjéről, a háborús jótékonyságról.
Kiadói festett, aranyozott, tölgyfalombbal díszített vászonkötésben, viseltes állapotban.

Kikiáltási ár: 3 000 --> 5 000 Ft.-