Gáspár Ferenc - A Föld körül I-VI. Aukció - 2005

Gáspár Ferenc - A Föld körül I-VI. Útleírás hat kötetben, körülbelül 1200 képpel, sok színes és színezetlen műmelléklettel. Vámbéry Ármin előszavával.
Bp., 1906 - 1908. Singer és Wolfner. 1 -6 kötet, (kollacionált).
Kiadói festett, aranyozott zöld vászonkötésben, dombornyomással. Az első két kötet gerince kissé fakó. Állapota jó.

Kikiáltási ár: 36 000 --> 42 000 Ft.-