Gáspár Ferenc - A föld körül Aukció - 2007

Gáspár Ferenc  -  A föld körül Útleírás hat kötetben, körülbelül 1200 képpel, sok színes és színezetlen műmelléklettel.
Vámbéry Ármin előszavával.
Bp., 1906 - 1908. Singer és Wolfner. 1-6. kötet,  (kollacionált).
Kiadói festett, aranyozott vászonkötésben, dombornyomással. Megkímélt példány.

Kikiáltási ár: 40 000 --> 55 000 Ft.-