Gáspár Ferencz - Hét év a tengeren. Aukció - 2008

Gáspár Ferencz  -  Hét év a tengeren. Egy tengerészorvos naplójából.
Bp., (1903) Singer és Wolfner. VIII, 527 p. + 2 t. melléklet. 170 képpel.
Kiadói festett, kissé kopott vászonkötésben. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 6 000 --> 14 000 Ft.-