Gergely Pál - Székelyföld mindig zöld! Aukció - 2006

Gergely Pál   -  Székelyföld mindig zöld! -- tanulmányai.
1941 karácsonyán kiadja: Az Erdélyi Férfiak Egyesülete Jancsó Benedek - Társasága.
(Bp.) 1941. (Sylvester ny.) 95 l.,
Aranyozott félvászonban, eredeti borító a kötetben.
A címlapon tulajdonosi név. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 1 800 --> 4 500 Ft.-