Goethe, [ Johann Wolfgang von] - A napló Aukció - 2006

Goethe, [ Johann Wolfgang von] - A napló Fordította Babits Mihály.
(Bp., é. n. Genius) 30 sztl. lev. + 4 t.
A bibliofil kis kötetet Prihoda István 4 színes kőrajza és egy záródísz metszet díszíti. A címlapot Weiss Antal, a kötést Végh Gusztáv tervezte.
Készült 1000 példányban, géppel számozva.  Ez a kötet 271. számú. A kötéstábla belső oldalán dombornyomású ex libris.
Kiadói aranyozott, selyem kötésben, Gottermayer Nándor műhelyébőlGerince kissé kopott.

Kikiáltási ár: 7 000 --> 10 000 Ft.-