Goldziher Ignácz - Az iszlám Aukció - 2009

Goldziher Ignácz - Az iszlám Tanulmányok a muhammedán vallás története köréből.
Bp., 1881. MTA.  3 sztl. lev., 412 p., XI.
/MTA Könyvkiadó-hiv./
Kiadói, gerincén aranyozott, zöldvászon sorozatkötésben. Jó állapotban. A kötetben exlibris.

Kikiáltási ár: 4 000 --> 20 000 Ft.-