Gonda Béláné - Eszmék és emlékek Aukció - 2009

Gonda Béláné - Eszmék és emlékek Gonda Béláné Nagy Irma irodalmi hagyatéka. A szerző arczképével.
Bp., 1889. ifj. Nagel Ottó Kiadóhivatala. 1 t., 223 p.
Kiadói festett, aranyozott vászonkötésben, körben festett lapéllel. Szép példány. A címlap felső margójából 1 cm hiányzik, szöveget nem érint.

Kikiáltási ár: 3 000 --> 3 000 Ft.-