A rendelés szünetel!

Kedves vásárlóink, sajnálattal közöljük, hogy a rendelés leltár miatt átmenetileg (2022. 01. 08. - 01. 28. -ig) szünetel. Megértésüket köszönjük. Ha megrendeli a könyvet, a rendszer leveszi ugyan az állományból és félreteszi Önnek, de a fizetés és szállítás részleteit csak a leltár után tudjuk megbeszélni és a könyvet postázni, ha még akkor is igényt tart rá. (Tehát a könyv már az Öné, de csak később tudjuk elküldeni.) Erről e-mailben fogjuk értesíteni.

Gonda Béláné - Eszmék és emlékek Aukció - 2009

Gonda Béláné - Eszmék és emlékek Gonda Béláné Nagy Irma irodalmi hagyatéka. A szerző arczképével.
Bp., 1889. ifj. Nagel Ottó Kiadóhivatala. 1 t., 223 p.
Kiadói festett, aranyozott vászonkötésben, körben festett lapéllel. Szép példány. A címlap felső margójából 1 cm hiányzik, szöveget nem érint.

Kikiáltási ár: 3 000 --> 3 000 Ft.-