A rendelés szünetel!

Kedves vásárlóink, sajnálattal közöljük, hogy a rendelés leltár miatt átmenetileg (2022. 01. 08. - 01. 28. -ig) szünetel. Megértésüket köszönjük. Ha megrendeli a könyvet, a rendszer leveszi ugyan az állományból és félreteszi Önnek, de a fizetés és szállítás részleteit csak a leltár után tudjuk megbeszélni és a könyvet postázni, ha még akkor is igényt tart rá. (Tehát a könyv már az Öné, de csak később tudjuk elküldeni.) Erről e-mailben fogjuk értesíteni.

Göndöcs Benedek - Pusztaszer és az évezredes ünnepély Aukció - 2006

Göndöcs Benedek - Pusztaszer és az évezredes ünnepély Bp., 1883. Szerző.  106 l., 1 sztl. lev. + 2 t. (kihajtható).
Kötéstáblán ovális keretben litografált szerzői portré.  Sérült és kopott bordó bársonykötésben, gyöngyberakással, rézcsattal. A címlapon régi könyvtári bélyegző és leltári számok.
A kötéstábla verzóján Nádasdy Elek könyvkötő bélyegzője.

[Göndöcs Benedek (1824 - 1894) pusztaszeri apát, gyulai lelkész és országgyűlési képviselő. ]

Kikiáltási ár: 8 000 --> 8 000 Ft.-