Göndöcs Benedek - Pusztaszer és az évezredes ünnepély Aukció - 2006

Göndöcs Benedek - Pusztaszer és az évezredes ünnepély Bp., 1883. Szerző.  106 l., 1 sztl. lev. + 2 t. (kihajtható).
Kötéstáblán ovális keretben litografált szerzői portré.  Sérült és kopott bordó bársonykötésben, gyöngyberakással, rézcsattal. A címlapon régi könyvtári bélyegző és leltári számok.
A kötéstábla verzóján Nádasdy Elek könyvkötő bélyegzője.

[Göndöcs Benedek (1824 - 1894) pusztaszeri apát, gyulai lelkész és országgyűlési képviselő. ]

Kikiáltási ár: 8 000 --> 8 000 Ft.-