Grafika / Byssz Robert - Sportkarikaturái Aukció - 2007

Grafika / Byssz Robert  -  Sportkarikaturái (Bp. 1932. Kalász ny.) 1 sztl. lev., 50 t. (kézzel színezett), 1 sztl. lev.
Készült 300 számozott példányban. A könyvkedvelők számára 100 példányt a szerző kézzel szinezett, számozott és minden példányt aláírt.  Ez a 28. sz. példány.
Címlapon a művész dedikációja. " Weisz Imre úrnak tisztelettel 1932. okt. 20. Byssz Robert"
Kiadói vászonkötésben, zsinórfűzéssel. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 18 000 --> 22 000 Ft.-