Grafika / Grafikai Művészetek Könyvtára 1-14 kötet. Aukció - 2008

Grafika / Grafikai Művészetek Könyvtára 1-14 kötet. Szerkeszti és kiadja: Novák László.
Bp., 1925-1930. Világosság ny.
1. Novák László: Grafikai sokszorosító művészetek. 144 p. + 22 t., 1 dombornyomott melléklet.
2-3. Lőwy Salamon-Novák László: Betűművészet. 1-2. köt. 144 p. + 24 t. ; 143 p. +20 t.
4. Dukai Károly-Novák László: Grafikai rajz és metszés. 135 p. + 19 t.
5. Walter Ernő-Novák László: A színek világa. 119 p. + 25 t.
6. Freund Jenő: Papiros a grafikában. 117 p., 4 t. + 103 melléklet.
7-13. A nyomdászat története 1-7 kötet. 149 p. + 12 t. ; 148 p. + 13 t. ; 136 p. + 10 t. ; 152 p. + 19 t. ;144 p. + 19 t. ; 136 p. + 15 t. ; 136 p. + 18 t.
14. Novák László: Betűszedés. 135 p. + 16 t.
Kiadói, egységes vászonkötésben. A sorozat első kötete kopott, a többi jó állapotban.

Kikiáltási ár: 30 000 --> 36 000 Ft.-