Grafika / Magyar Grafika IV. évf. 1923. Aukció - 2007

Grafika / Magyar Grafika  IV. évf. 1923. A grafikai iparágak fejlesztését szolgáló folyóirat.
Szerkeszti és kiadja Bíró Miklós. IV. évfolyam 1-10 sz. Teljes évfolyam.
Bp., 1923. Szerkesztőség. (Globus ny.) 2 sztl. lev. (éves tartalomjegyzék),  272 p. + LII. (folyamatos lapszámozás).
Számos szövegközti színes, részben litogrfált melléklettel és reklámmal.  Az utolsó számból egy melléklet hiányzik. Kétnyelvű (német és román) összefoglalóval.
Korabeli félvászon kötésben, az eredeti borítók bekötve. A kötetben exlibris. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 8 000 --> 10 000 Ft.-