A rendelés szünetel!

Kedves vásárlóink, sajnálattal közöljük, hogy a rendelés leltár miatt átmenetileg (2022. 01. 10. - 01. 31. -ig) szünetel. Megértésüket köszönjük. Ha megrendeli a könyvet, a rendszer leveszi ugyan az állományból és félreteszi Önnek, de a fizetés és szállítás részleteit csak a leltár után tudjuk megbeszélni és a könyvet postázni, ha még akkor is igényt tart rá. (Tehát a könyv már az Öné, de csak később tudjuk elküldeni.) Erről e-mailben fogjuk értesíteni.

Grafika / Révész Kornél - Ex Librisek Aukció - 2007

Grafika / Révész Kornél   -  Ex Librisek Tizenkét rézkarc. Lyka Károly előszavával.
Bp., é. n., Magyar Ex Libris Gyüjtők és Grafikabarátok E. 2 sztl. lev. + 12 t. ( 11 hártyapapírral védett, névre szóló exlibrisek).
Megjelent 50 példányban!
Kiadói zsinórral fűzött, feliratozott, fekete kartonborítóban. Körülvágatlan. A kötet jobb sarka sérült.
[Révész Kornél (1885 - 1944), grafikus. Nyomdai grafikusként dolgozott. Kisgrafikái, exlibrisei és rézkarcai népszerűek.]

Kikiáltási ár: 18 000 --> 22 000 Ft.-