Grafika. Vadász Endre - Haláltánc. Tíz rézkarc exlibris. Aukció - 2008

Grafika. Vadász Endre  -  Haláltánc. Tíz rézkarc exlibris. Dr. Kardos László magyar és dr. R. Freiherr v. Hoscheck-Mühlhaimb német bevezetésével. Számozott:  55/9 sz. aláírt példány!
Szeged, 1936. Szegedi Grafikabarátok. 10 t. (a művész által aláírt exlibrisek).
Kiadói feliratos, félvászon mappában. Jó állapotban.
[Vadász Endre (1901 - 1944) festő, grafikus. Művészeti iskoláit Szegeden kezdte Heller Ödönnél, majd Fényes Adolfnál és a Képzőművészeti Főiskolán Glatz Oszkárnál tanult. Elsősorban grafikáiról, rézkarcairól nevezetes. Több önálló kötete jelent meg.]

Kikiáltási ár: 40 000 --> 85 000 Ft.-