Grafika / Vadász Endre - Tíz rézkarc exlibris Aukció - 2007

Grafika / Vadász Endre  -  Tíz rézkarc exlibris Dr. berei  Soó Rezső magyar, Prof. Renato Fleri olasz és dr. Kardos László német bevezetésével. Számozott 10/7 sz. és aláírt példány!
Debrecen, 1935. Békés István, Debreceni Officina. 5 sztl. lev. + 10 t.  (hártyapapírral védett, exlibrisek).
A Debreceni Officina első kiadása. Készült 50 példányban. A lapokat 1-10 számig japán papírra, 11-50 számig merített rézkarcpapírra kézigépen nyomtatta, s az összes lapot aláírta a művész. Jelen albumot a kiadó, Békés István is aláírta.
Kiadói félvászon, feliratos mappában. Kifogástalan állapotban. Ritka!

Kikiáltási ár: 60 000 --> 140 000 Ft.-