Grafika. Vadász Endre - Tíz rézkarc exlibris. Aukció - 2008

Grafika. Vadász Endre  -  Tíz rézkarc exlibris. Dr. berei Soó Rezső magyar, prof. Renato Fleri olasz és dr. Kardos László német bevezetésével. Számozott: 50/27 sz. a kiadó (Békés István) által aláírt példány!
Debrecen, 1935. Békés István. Debreceni Officina. 5 sztl. lev. (bevezetés) + 10 t. (hártyapapírral védett, a művész által aláírt exlibrisek).
A Debreceni Officina első kiadványa.  Készült 50 példányban, merített rézkarcpapírra, kézigépen nyomtatva.
Kiadói feliratos, félvászon mappában. A mappa gerinc felőli részén kismértékű nedvesedés nyoma, mely a rézkarcokat nem érinti.

Kikiáltási ár: 60 000 Ft.-