Grünwald Béla - A régi Magyarország 1711 - 1825. Aukció - 2006

Grünwald Béla  -  A régi Magyarország  1711 - 1825. Bp., 1910. Franklin. XV, 552 l.,  3. kiadás.
Korabeli aranyozott félvászon kötésben. Jó állapotban.
A címlapon részben eltüntetett tulajdonosi név
.

Kikiáltási ár: 3 000 --> 11 000 Ft.-