Győry Tibor dr. - Magyarország orvosi bibliographiája 1472 - 1899. A Magyarországban és hazánkra vonatkozólag a külföldön megjelent orvosi könyveknek kimutatása. Aukció - 2005

Győry Tibor dr. - Magyarország orvosi bibliographiája 1472 - 1899. A Magyarországban és hazánkra vonatkozólag a külföldön megjelent orvosi könyveknek kimutatása. Összeállította - -. A MTA hozzájárulásával kiadta tagjai számára a Magyar Orvosi Könyvkiadó T.
Bp., 1900. Athenaeum. IX, 1 sztl. lev. 252 l. + errata.
/ Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat LXXXIII. /
Kiadói aranyozott vászonkötésben, kifogástalan állapotban.

Kikiáltási ár: 5 000 --> 8 500 Ft.-