Gyulai Pál - Vázlatok és képek. 1-2 kötet. (egybekötve). Aukció - 2005

Gyulai Pál - Vázlatok és képek. 1-2 kötet. (egybekötve). Pest, 1867. Pfeifer. 237 l., 1 sztl. lev. ; 268 l., 1 sztl. lev. Első kiadás!
Kiadói aranyozott vászonkötésben. A könyvtest az előzéklapnál megerősítve. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 3 000 --> 4 000 Ft.-