Haas Mihály - Baranya Aukció - 2009

Haas Mihály - Baranya Emlékirat, mellyel a Pécsett MDCCCXLV aug. elején összegyűlt magyar orvosok és természetvizsgálóknak kedveskedik nagykéri Scitovszky János pécsi püspök, ... Szerkeszté - -. a szépm. és bölcsészettanára és pécsi lyceumbeli tanitó.
Pécsett, 1845. Lyceum könyvnyomó-intézet. 350 p.
"Foglalat: Földirat Vázlat; Történeti Vázlat; Baranya nevezetesebb helyei."
Korabeli kopott, félvászon kötésben.

Kikiáltási ár: 8 000 --> 13 000 Ft.-